Nieuws

05 september 2018

Nieuwe directeur per 1 december 2018

Nieuwsbericht vanuit het bestuur

Beste ouders,

 

We zijn verheugd om u te kunnen mededelen dat we een nieuwe directeur hebben gevonden voor onze school. Hanna van Os start op 1 december a.s. in deze rol.

 

Hanna werkt op dit moment als adjunct directeur op het Melanchton Mathenesse, een school voor voortgezet onderwijs. We hebben haar in de afgelopen weken leren kennen als een jonge, maar ervaren onderwijsmanager met een warm hart voor de kinderen en voor haar team. Het bestuur, de MR en het docententeam hebben er veel vertrouwen in dat zij samen met het team de MSK komende jaren verder kan brengen.

 

De komende drie maanden blijft Rita Thomassen de directeursfunctie vervullen, hierbij ondersteund door Anne Zijlmans en Petra Toor. Hanna rondt haar taken op het Melanchton af en kan tegelijkertijd alvast een klein beetje mee kijken bij ons op school.

Namens het bestuur heet ik Hanna van harte welkom.

 

We hopen u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. Wanneer u vragen heeft, kunt u contact opnemen met Bart Manuel of met mij.

 

Met vriendelijke groet,

Namens het bestuur

 

 

Heleen Elferink