Het team

Onderwijsteam

Naast de beide directieleden en de intern begeleider zijn 8 groepsleerkrachten werkzaam in onderwijsgevende en -ondersteunende taken. Voor remedial teaching zijn drie dagdelen beschikbaar.

Esther Renses Goedegebuur

Maandag/ dinsdag
Groep 1/2 van Esther en Katja - Bekijk groepspagina ›

Katja de Reus - Huurman

Woensdag/ donderdag/ vrijdagochtend
Groep 1/2 van Esther en Katja - Bekijk groepspagina ›

Yvonne Schrauwers

Maandag/ dinsdag/ woensdag/ vrijdagochtend
Groep 1/2 Yvonne en Ienke - Bekijk groepspagina ›

Ienke Buik

Donderdag
Groep 1/2 Yvonne en Ienke - Bekijk groepspagina ›

Alma Biljali

Maandag/ dinsdag/ donderdag/ vrijdagochtend
Groep 1/2 van Alma en Annerieke - Bekijk groepspagina ›

Annerieke Warners Hovius

Woensdag
Groep 1/2 van Alma en Annerieke - Bekijk groepspagina ›

Anne Zijlmans

Maandag/ dinsdag/ woensdag/ vrijdagochtend
Groep 3/4 van Anne Anne-Mieke - Bekijk groepspagina ›

Anne-Mieke van Rijnsoever

Donderdag met juf Anne.

Woensdag met juf Rita.
Groep 3/4 van Anne Anne-Mieke - Bekijk groepspagina ›
Groep 3/4 Rita en Anne-Mieke - Bekijk groepspagina ›

Rita Thomassen

Maandag/ dinsdag/ donderdag/ vrijdagochtend
Groep 3/4 Rita en Anne-Mieke - Bekijk groepspagina ›

Marieke Hoevers

Maandag/ dinsdag/ vrijdag
Groep 5/6 Marieke en Carry - Bekijk groepspagina ›

Carry van Veen

Woensdag/ donderdag
Groep 5/6 Marieke en Carry - Bekijk groepspagina ›

Chantal Kik

Maandag/ dinsdag/ woensdag/ vrijdag
Groep 5/6 Chantal en Wendy - Bekijk groepspagina ›

Wendy Bitter

Donderdag
Groep 5/6 Chantal en Wendy - Bekijk groepspagina ›

Eric Bax

Maandag/ dinsdag/ woensdag/ donderdag/ vrijdag
Groep 7/8 Eric - Bekijk groepspagina ›

Clarine Ballot

Maandag/ dinsdag/ woensdag/ donderdag/ vrijdag
Groep 7/8 Clarine Ballot - Bekijk groepspagina ›

Remedial teacher


Intern begeleider

Wendy Bitter- van Jaarsveld

Intern begeleider
Maandag/ dinsdag

Vakleerkrachten

Chantal Kick

Engels (groep 5 t/m8) - donderdag

Victor Elberse

Beeldende vorming - vrijdag

Kees Verhaar

Muziek - donderdag

Patty Burgman

Gymnastiek - dinsdag/ woensdag/ vrijdag

Overig

Ronald Bakker

Directeur
Maandag/ dinsdag/ woensdag/ donderdag/ vrijdag
010 - 452 73 60

Frieda Muller Kobolt

Onderwijsassistent
Maandag/ dinsdag/ donderdag/ vrijdag

Nel Vermeij

Onderwijsassistent
Maandag/ dinsdag/ woensdag/ donderdag

Patty Kolbrink

Administratie
Maandag/ dinsdag/ donderdag

Gabi O'Chantel

Administratie
Vrijdag