Het team

Onderwijsteam

Naast de beide directieleden en de intern begeleider zijn 8 groepsleerkrachten werkzaam in onderwijsgevende en -ondersteunende taken. Voor remedial teaching zijn drie dagdelen beschikbaar.

Esther Renses Goedegebuur

Maandag/ dinsdag
Groep 1/2 van Esther en Katja - Bekijk groepspagina ›

Katja de Reus - Huurman

Woensdag/ donderdag/ vrijdagochtend
Groep 1/2 van Esther en Katja - Bekijk groepspagina ›

Yvonne Schrauwers

Maandag/ dinsdag/ woensdag/ vrijdagochtend
Groep 1/2 Yvonne en Ienke - Bekijk groepspagina ›

Ienke Buik

Donderdag
Groep 1/2 Yvonne en Ienke - Bekijk groepspagina ›

Anne Timmer

maandag / dinsdag / woensdag / vrijdag
Groep 1/2 van Anne en Sietske - Bekijk groepspagina ›

Sietske Yntema

donderdag
Groep 1/2 van Anne en Sietske - Bekijk groepspagina ›

Annerieke Warners Hovius

woensdag (ondersteuning onderbouw: individuele hulp en schrijfdans)

Rita Thomassen

Maandag/ dinsdag/ donderdag/ vrijdagochtend
Groep 3/4 Rita en Anne-Mieke - Bekijk groepspagina ›

Anne Zijlmans

Maandag/ dinsdag/ woensdag/ vrijdagochtend
Groep 3/4 van Anne en Anne-Mieke - Bekijk groepspagina ›

Anne-Mieke van Rijnsoever

woensdag 3/4 juf Rita

donderdag 3/4 juf Anne

 

Monique Höweler

maandag / dinsdag / woensdag / vrijdag
Groep 5/6 Monique en Charley - Bekijk groepspagina ›

Charley Verhaar

donderdag
Groep 5/6 Monique en Charley - Bekijk groepspagina ›

Wendy Bitter- van Jaarsveld

Maandag / dinsdag / woensdag
Groep 5/6 Wendy en Carry - Bekijk groepspagina ›

Carry van Veen

donderdag / vrijdag
Groep 5/6 Wendy en Carry - Bekijk groepspagina ›

Eric Bax

Maandag/ dinsdag/ woensdag/ donderdag/ vrijdag
Groep 7/8 Eric - Bekijk groepspagina ›

Clarine Ballot

Maandag/ dinsdag/ woensdag/ donderdag/ vrijdag
Groep 7/8 Clarine Ballot - Bekijk groepspagina ›

Chantal Kik

maandag / dinsdag (ondersteuning groep 5 t/m 8, tot zwangerschapsverlof)

Remedial teacher

Anne-Mieke van Rijnsoever

Remedial teacher
maandag / dinsdag / vrijdag

Intern begeleider

Marieke Hoevers

Intern begeleider
Maandag/ dinsdag/ vrijdag

Vakleerkrachten

Patty Burgman

Gymnastiek - dinsdag/ woensdag/ vrijdag

Chantal Kik

Engels (groep 5 t/m8) - donderdag

Victor Elberse

Beeldende vorming - vrijdag

Kees Verhaar

Muziek - donderdag

Overig

Nel Vermeij

Onderwijsassistent
Maandag/ dinsdag/ woensdag/ donderdag

Patty Kolbrink

Administratie
Maandag/ dinsdag/ donderdag

Gabi O'Chantel

Administratie
Vrijdag

Frieda Muller Kobolt

Onderwijsassistent
Maandag/ dinsdag/ donderdag/ vrijdag

Rita Thomassen

Waarnemend directeur
woensdag / vrijdagmiddag

Anne Zijlmans

Ondersteuning directeur
donderdag / vrijdagmiddag